Kompleksowa pielęgnacja włosów z Hairvity!

2 stycznia 2017

Mimo że już od dobrych kilku lat otrzymuję wiele pozytywnych komentarzy na temat moich włosów, wciąż nie jestem z nich dostatecznie zadowolona. Faktycznie, mam czasem dni, gdy wyglądają pięknie, głaszczę je co pięć minut i nie ukrywam, że mam wtedy ogromnego banana na buzi, ALE takich dni ostatnio było coraz mniej... Nadejście miesięcy jesienno-zimowych niestety nie wpłynął na moje włosy najlepiej. Stały się one oklapnięte, suche, wypadały i straciły blask, choć na ich porowatość nigdy specjalnie nie narzekałam. Najgorszym jednak były dla mnie kołtuny (posiadaczki długich włosów z pewnością mnie zrozumieją). Przez suche powietrze, szaliki i czapki moje kłaki zaczęły się plątać, a ja płakałam za każdym razem, gdy wróciłam z dłuższego spaceru czy wyjścia.

I stało się. Na mojej drodze stanął suplement diety od Hairvity. Co pomyślałam w pierwszej kolejności? "Ja, od zawsze powtarzająca mantrę, że lepiej zainteresować się dietą i zdrowym stylem życia mam łykać chemię?! O nie!"

Po godzinie jednak zapaliła się żółta lampeczka w głowie, a ja siedziałam z laptopem, przeszukując czeluści internetu i czytając recenzje tajemniczych kapsułek. Ostatecznie przekonałam się do tego suplementu i powiedziałam "tak".Pierwsze wrażenie

Suplement przyszedł do mnie w ładnie zapakowanym kartoniku, na którym znajdowały się wszystkie potrzebne informacje, takie jak: skład, działanie, stosowanie... Słoiczek z kapsułkami był zabezpieczony folią, a po jego odbezpieczeniu moim oczom ukazały się duże, ponad dwucentrymetrowe, niebieskie kapsułki z logo Hairvity. Zdecydowanym minusem okazał się w tym przypadku odrzucający zapach, przypominający zgniłą wodę w połączeniu z rybim zapachem tranu.

Przez pierwszy tydzień stosowania suplementu zauważyłam dość nieprzyjemny efekt uboczny, jakim było wzdęcia, a w konsekwencji odbijanie się tymi właśnie kapsułkami. Przypominało to bardzo początek kuracji drożdżowej, wtedy również się z tym zmagałam. Niestety w blogosferze nikt o tym wcześniej nie wspominał, a wiem, że nie tylko u mnie taki efekt wystąpił.Bogactwo witamin w składzie!

Składniki aktywne, które możemy znaleźć w suplemencie to: Kolagen + AminoComplex, Kolagen, L-leucyna, L-walina, L-cysteina, L-metionina, L-lizyna, MSM-Methylsulfonylmethane (czyli siarka), witamina C, Niacyna, Żelazo, Kwas pantotenowy, Biotyna, Witamina D3, Witamina B12.

Należy pamiętać, że nie jest to czysty skład, a substancje aktywne, więc oprócz tego łykamy również barwniki czy wypełniacze. Musicie jednak przyznać, że i tak widać tu bogactwo, które może dać wiele nie tylko naszym włosom.I widoczne działanie...

Opakowanie kapsułek starczyło mi na równy miesiąc kuracji, gdzie codziennie łykałam po dwie pastylki. Po tym czasie z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że wiele bym straciła, gdybym nie podjęła się testowania tego suplementu.

Niestety nie mogę wiele powiedzieć o poprawie gęstości, gdyż z tym nigdy nie miałam większych problemów, a od jakichś trzech lat regularnie pojawiają się nowe baby hair. Jednak na szczotce znajduję o połowę mniej wypadających włosów, a to ogromny plus. Dodatkowo włosy o wiele szybciej rosną. Wzrost z 2 cm/mies. do nawet 3,5 cm/mies.!

To raczej nie zasługa tych kapsułek (bo niby jak mogą działać na martwą część, jaką są włosy), ale stały się one o wiele bardziej nawilżone, zauważyłam duże wygładzenie, dzięki czemu już tak mocno się nie plączą. Nie są już tak bardzo matowe i szorstkie. Jednak co tak na prawdę na nie wpłynęło (zwłaszcza, że nie testowałam nic nowego), nie mam pojęcia.

To jednak nie wszystko. Zauważyłam dużą poprawę w moich paznokciach, które stały się twardsze, grubsze i nie łamią się przy każdym kontakcie ze ścianą. Dość pisania, na pewno chcecie zobaczyć zdjęcia przed i po.
Jedno opakowanie Hairvity kosztuje 59 zł, co jest dość przyzwoitą ceną jak na suplement. Kapsułki można nabyć na stronie internetowej:


  • Udostępnij:

Przeczytaj również:

0 komentarze

Jeśli masz jakieś pytanie, zadaj je tutaj - na pewno odpowiem! :)