Nawilżone stopy z Ziają med krem do stóp - kuracja ultranawilżająca mocznik 15%

16 sierpnia 2016

W okresie wakacyjnym nasza skóra jest szczególnie narażona na czynniki zewnętrzne. Częste kąpiele w wodzie, kontakt z kamieniami, piaskiem nie pomagają w regeneracji naskórka. W związku z tym warto zadbać o prawidłowe nawilżenie i natłuszczenie, chroniąc stopy przed wysuszeniem i całą resztą skutków z nim powiązanych.Specjalistyczny krem do stóp opracowany zgodnie z medycznym podejściem do dysfunkcji skóry suchej.problem
skóra bardzo sucha, szorstka, popękana

efekt med
- regeneruje szorstką, bardzo suchą i popękaną skórę pięt
- głęboko nawilża i odczuwalnie zmienia naskórek
- łagodzi dyskomfort powodowany stwardniałą, wysuszoną skórą

stosowanie
Krem rozprowadzić na czystą i suchą skórę stóp. Stosować tak często jak to możliwe.

Kiedy zobaczyłam ten krem w polecanych kosmetykach przez Justynę z loveandgreatshoes od razu postanowiłam poszperać w internecie na jego temat. Po przeczytaniu tak dobrej opinii spodziewałam się samych dobrych słów, a okazało się, że niektórym nie przypadł on do gustu. Tym bardziej namówiło mnie to do kupna, testu i wydania ostatecznego werdyktu.

W ostatnim czasie moje stopy straciły dobrą kondycję. Mam pracę stojącą i niestety nogi ogromnie na tym cierpią. Wysuszenie objawia się więc na porządku dziennym.


Gęsty i treściwy...

Krem od Ziaji zamknięty został w tubce wykonanej z miękkiego tworzywa, dzięki któremu możemy wykorzystać kosmetyk do samego końca, bez konieczności przecinania tubki. Ma ona 100 ml treściwego kremu. Jest on bardzo gęsty, a jego konsystencja przypomina masło kokosowe. Zapach jego jest bardzo delikatny i kremowy.

Produkt ten jak już wcześniej wspomniałam ma bardzo gęstą formułę. Mimo, że łatwo sunie po skórze, to z wchłanianiem nie jest już tak dobrze. Z tego powodu postanowiłam go stosować jako kurację na noc i... ZAKOCHAŁAM SIĘ W DZIAŁANIU.


Po wieczornej kąpieli nakładam jego grubą warstwę na stopy, nakładam ciepłe skarpetki i rano budzę się z gładkimi, pięknymi stopami! Skóra jest nawilżona, nie pęka i nie mam żadnych suchych skórek. Po dwóch tygodniach jego używania zauważyłam, że stała się bardziej elastyczna i zgrubienia z którymi kiedyś się zmagałam zniknęły. Jedyny malutki minusik to tłusta warstewka jaka zostaję na skórze przez jakiś czas.


Skład jak marzenie?

Na pewno duży kawał roboty odwala tutaj mocznik, który zawiera aż 15 % całego składu. Do dobrych składników należy również zaliczyć olej makadamia i olej z nasion bawełny. Nie mogę też pominąć zawartości parafiny, gliceryny i silikonów. Mimo wszystko na stopach składniki te toleruję, a jeśli krem dobrze działa, to nie widzę konieczności spisywania go na straty.


Warto też dodać, że kosmetyk ten zdobył nagrodę Doskonałość Roku Twój Styl 2015 oraz InStyle Best Beauty Buys 2015. Jak widać inni też odpowiednio go docenili i dobrze, bo na to zasługuje.

To najlepiej działający krem na moje stopy i z pewnością zobaczycie go w ulubieńcach. Miałyście go w swoich zbiorach? Jakie inne kremy polecacie?
  • Udostępnij:

Przeczytaj również:

0 komentarze

Jeśli masz jakieś pytanie, zadaj je tutaj - na pewno odpowiem! :)