Odkrywaj gwiezdne szlaki z Glitter Indigo od Semilac

13 lipca 2016

Istnieją kolory lakierów do paznocki, które są bez wątpienia uwielbiane przez większość kobiet. Należą do nich mięty i inne pastele, korale... Ja jednak o wiele bardziej uwielbiam barwy nieoczywiste, rzadko spotykane.

Do grona takich lakierów zaliczyć trzeba na pewno Glitter Indigo 087. Od kiedy pomalowałam nim paznokcie, dostaję masę pytań odnośnie mojego manicure. To tym bardziej skłoniło mnie do jego szerszego pokazania. Mam wrażenie, że ciągle zalega gdzieś z tyłu i nie okrzyknięto go sławą, a zdecydowanie na to zasługuje.


Ciemny niebieski, indygo z zawartością delikatnych, połyskujących drobinek należy do kolorów nietuzinkowych. W świetle słonecznym wygląda jak gwiezdna droga, prowadząca do odkrycia nieokiełznanych terenów. W ciemnościach zyskuje wyraz bardziej subtelny i satynowy, ma poblask metaliczny. Na pewno nie jest to kolor uniwersalny i nada się dla odważnych kobiet. Ja zakochałam się w nim od pierwszego pomalowania.

Więcej nie będę się rozwodzić. Zapraszam na prezentację tego przecudownego lakieru. I jak werdykt? Czy Glitter Indigo jest w stanie przebić bardziej znane kolory?_________________________________________________________________________

Ostatnio strasznie Was zaniedbuję, wiem. Gdy już przekonałam się, że znalezienie idealnego mieszkania nie należy do rzeczy najtrudniejszych, pojawiła się kwestia pracy. W związku z tym jestem w ciągłych rozjazdach. A uwierzcie mi, że jeżdżenie co drugi, trzeci dzień 240 km nie jest komfortowe. Liczę na zrozumienie. Życzcie powodzenia i więcej czasu :)

  • Udostępnij:

Przeczytaj również:

0 komentarze

Jeśli masz jakieś pytanie, zadaj je tutaj - na pewno odpowiem! :)