Banggood - co mnie zaciekawiło?

22 lipca 2016

Łatwienie spraw związanych z przeprowadzką sprawia, że w ostatnim czasie nie mam czasu na zakupy ubraniowo - makijażowe i mimo że bardzo chciałabym móc pozwolić sobie na coś nowego - mam ważniejsze wydatki na głowie. Jeśli macie temat przeprowadzkowy już za sobą, to na pewno wiecie jak ciężka to sprawa i jak wiele czasu potrzeba, by to ogarnąć. Tym bardziej ucieszyłam się, gdy napisała do mnie przedstawicielka strony banggood.com, dzięki której mam możliwość wybrania sobie nowych rzeczy do przetestowania.
Długo już poszukuję balerin w kolorze nude, które byłyby wygodne i nie "rozciapciały się" po jednym chodzeniu. Te wyglądają na solidne i mają ładne, lakierkowe wykończenie. Od razu wpadły mi w oko.


Zastanawiałam się nad tym, co ciekawego mogłabym wypróbować ze strony kosmetycznej. Po przeczytaniu wielu recenzji i zachwalań postanowiłam przetestować czarną maseczkę Pilaten. Ma ona za zadanie eliminować wszelkie wągry, głęboko oczyszczać skórę i pozostawiać ją gładką. W ostatnim czasie mówiło o niej tyle osób, że nie mogłam się na nią nie zdecydować.


Bardzo przydatnym i ciekawym gadżetem okazuje się szczoteczka elektryczna do twarzy. Dzięki niej o wiele szybciej i dokładniej można usunąć zanieczyszczenia i pozostałości makijażu. Przy mojej cerze trądzikowej taki sprzęt może nieźle pomóc.Nie byłabym sobą, gdybym nie zażyczyła sobie czegoś do mieszkania :D Dlatego wybrałam przepiękną pościel w moich ulubionych kolorach. Bardzo lubię taką klasykę, nie cierpię udziwnień czy wzorzystych materiałów...
Serdecznie zapraszam Was na stronę banggood.com. Mają ogromny asortyment - jest w czym wybierać. Znajdziecie tam zarówno ubrania, dodatki, biżuterię, elektronikę, rzeczy do domu, jak i wiele, wiele innych. Standardowo proszę Was o klikanie w linki, koniecznie poinformujcie mnie o tym w komentarzu, gdyż szykuję niespodziankę dla aktywnych osób.
http://bit.lc/4lbzCiekawi mnie co uważacie na temat wybranych przeze mnie rzeczy? Piszcie śmiało! ;)


  • Udostępnij:

Przeczytaj również:

0 komentarze

Jeśli masz jakieś pytanie, zadaj je tutaj - na pewno odpowiem! :)