Rimmel Scandaleyes Watterproof Gel Eyeliner

19 grudnia 2014

Witajcie w tej świątecznej atmosferze, chociaż śniegu nie ma. :)

Do tej pory posiadałam eyelinery z niższej półki cenowej, takie jak Wibo czy Eveline. Kilka dni temu zainwestowałam w wyzszą półkę jaką jest Rimmel Scandaleyes Watterproof Gel Eyeliner polecany przez panią z Rossmana. :)

Praktycznie nie używałam jeszcze eyelinera w żelu.Zazwyczaj wolałam te w płynie. Na pierwszy rzut oka ukazał się ładnie opakowany słoiczek. Do niego dołączony był "profesjonalny" pędzelek. Co mogę o nim powiedzieć?Po otwarciu słoiczka ujrzałam czarny jak smoła żel. Żaden z moich dotychczasowych eyelinerów nie miał tak wyrazistego koloru. Produkt jest bardzo miękki i sunie po powiece bardzo łatwo. Nie odbija się, nie tworzy grudek. Czerń jest mocna i nie ma prześwitów.


Jeżeli chodzi o pędzelek tu już nie jest tak kolorowo. Co prawda jest taki jaki powinien być do eyelinera, czyli sztywny. Natomiast mam wrażenie, że jest niedokładnie przycięty i w niektórych sytuacjach może narobić wiecej szkody niż pozytku. Nie mówię, że jest kompletnie zły, natomiast jeżeli zależy nam na precyzyjnej kresce powinniśmy zainwestować w coś lepszego.Sam eyeliner sprawdził się bardzo dobrze i o dziwo wytrzymał cały dzień na mojej powiece! 
Do wieczora miał mocny kolor i nie wyblakł. Spokojnie nadaje się na imprezy czy większe wyjścia, gdy chcemy wyglądać nienagannie. Stał się on moim ulubieńcem i jestem z niego bardzo zadowolona. Daję mu 9/10. (-1 za pędzelek).

A tu zdjęcia jak wyglądał na powiece. ( Kreska nie jest dokładna, ale wynika to z pędzelka z którym niezbyt się polubiłam.)

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chciałam Wam życzyć duzo miłości i ciepła rodzinnego. Wesołych Świąt!


  • Udostępnij:

Przeczytaj również:

2 komentarze

  1. Sylwia! Świetny blog :) Jeszcze więcej takich rzeczy :) I więcej postów, bo, aż się czytać chce :)

    OdpowiedzUsuń

Jeśli masz jakieś pytanie, zadaj je tutaj - na pewno odpowiem! :)