Nowosci w mojej szafie!

14 grudnia 2014

Witajcie. 
Wczoraj pojechaliśmy na zakupy. Chciałam kupić coś nowego na dni powszednie... :D 
Przedświąteczne promocje dały o sobie znać i z tego powodu jest parę rzeczy, które mnie zauroczyły. :)


Zaczynamy od koszulki z SINSAY. Spodobał mi się motyw. Przeceniona z 29,99 na 19,99.
Kolejną rzeczą jest bluza, na którą nigdy w życiu nie zwróciłabym uwagi, gdyby nie Bartek... :D Przeceniona z 99,99 na 59,95.


Następnie bluza z NEW YORKER, której szukałam w kolorze różowo-czarnym jednak nie było rozmiaru. Dlatego zdecydowałam się na zielono-czarną. Przecena z 79,95 na 59,95.W NEW YORKER skusiłam się również na sweterek, jest świetny. Uwielbiam takie "homonta" mimo, że zbyt wiele ich nie mam. :D Przecena z 79,95 na 39,95. 


A teraz UWAGA! Moja nowa miłość! Misieee... W CENTRO kupiłam papcie. Długo szukałam tych idealnych i w końcu się udało. Kosztowały 29,99.


Długo szukałam również szalika. Nie takiego zwykłego. Chciałam koc, którym okryję się z każdej strony i będzie mi ciepło. Niestety nie mogłam znaleźć wymarzonego w kratę. Natomiast znalazłam taki w NEW YORKER i również jestem bardzo zadowolona. Kosztował 54,95.
Ostatnią już rzeczą jest naszyjnik z SINSAY. Potrzebowałam czegoś na codzienne dni, czym mogłabym rozjaśnić ciemny strój i znalazłam coś takiego za 14,99. :)
Długo czaiłam się przy stoiskach Golden Rose i Inglocie jednak nic ciekawego nie upatrzyłam. Skończy się to tak, że polecę do Ross i tak ogarnę wszystkie potrzebne rzeczy. :D

Miłej niedzieli życzę!


  • Udostępnij:

Przeczytaj również:

0 komentarze

Jeśli masz jakieś pytanie, zadaj je tutaj - na pewno odpowiem! :)