Konferencja blogerów i prezent od firmy Henkel :)

1 grudnia 2014

Witam Was pięknego i zimnego 1 grudnia! Tak, nareszcie przekroczyliśmy aurę pochmurnego i szarego listopada. Grudzień to miesiąc upominkowy. Mnie też dziś spotkała miła niespodzianka. :)

Niecałe dwa tygodnie temu zostałam zaproszona do udziału w konferencji blogerów i przedstawicieli firmy Henkel. Półgodzinne spotkanie minęło w miłej atmosferze. Panie opowiadały o pielęgnacji ciała, ubrań. Zareklamowano również nowość od firmy Silan, czyli Silan Soft & Oils, którego nie ma jeszcze na rynku. Płyny wychodzą w trzech wersjach kolorystycznych: żółtej (piżmo i wanilia), fioletowej (fiołki i cytrusy) i niebieskiej (brzoskwinia i białe kwiaty).  Ja z chęcią chciałam przetestować ten pierwszy i okazało się, że znalazłam się w dwudziestce wybranych osób, które otrzymały tą nowość. Płyn przyszedł do mnie pięknie opakowany. Dostałam wersję żółtą i nie żałuję, bo zapach jest przepiękny. Zapach roznosi się po całym domu, nie mówiąc już o ubraniach.

Wiele z Was pomyśli: czemu piszę na blogu kosmetycznym o takich rzeczach? 
W naszym życiu pielęgnacja ubrań jest również bardzo ważna, gdyż od tego często zależy ile będą one nam służyły. 


A tutaj parę słów od firmy HENKEL:"Ubrania są częścią naszego stylu życia, tego, kim jesteśmy. Dbamy o nasze ciało, poddając je zabiegom pielęgnacyjnym, troszczymy się o otoczenie i przestrzeń, w której przebywamy. Dlaczego więc nie zadbać o … nasze ubrania? Czasem poprawiamy sobie nastrój kupując wymarzony sweter czy sukienkę – to sposób na małe, codzienne przyjemności. Właśnie z myślą o naszych ulubionych ubraniach powstał Silan Soft & Oils – wyjątkowa pielęgnacja dla ubrań. Dzięki niemu troskę o nasze ciało, otoczenie i wizerunek, możemy teraz przenieść na nasze ubrania, które pozostaną miękkie, wypielęgnowane, a zmysłowy zapach będzie nam towarzyszył przez cały dzień."
 


Zachęcam Was serdecznie do przetestowania tych płynów, bo są tego na prawdę warte. :)

  • Udostępnij:

Przeczytaj również:

0 komentarze

Jeśli masz jakieś pytanie, zadaj je tutaj - na pewno odpowiem! :)