PharmaCF, Missy migdałowy olejek do paznokci - BUBEL

10 listopada 2014Żadna z nas nie lubi, gdy wydajemy pieniądze na dany kosmetyk, a później okazuje sie, że jest to kompletny bubel, który nie spełnia naszych oczekiwań. Najgorzej jest, gdy na dany produkt ciułaliśmy kasę. Dziś tak nie będzie, bo mowa o rzeczy taniej. Jednak nawet rzeczy tanie potrafią zirytować. Testując ten zmywacz nasuwa mi się na myśl tylko jedno pytanie: Gdzie producent miał oczy robiąc produkt, który kompletnie się nie nadaje do sprostania nawet najmniej wymagającym?


Mowa tu o zmywaczu PharmaCF , Missy

Co od producenta?

Łagodny, bezacetonowy zmywacz do paznokci, szybko i skutecznie usuwa lakier, jednocześnie regenerując i nabłyszczając płytkę paznokcia.
Dzięki zawartości olejku zapobiega nadmiernemu wysuszeniu i keratynizacji, dodatkowo nabłyszczając. Nowoczesna formuła preparatu pozwala a stosowanie również do sztucznych paznokci.
Starannie dobrane składniki chronią paznokcie przed negatywnym wpływem substancji chemicznych.

Co ode mnie? 

Kupilam go za jakieś 6zł , potrzebowałam na szybko zmywacza,ważne było tylko to żeby nie miał acetonu...
Zmywacz ma zawierać olejek migdałowy, który nabłyszczy nasze paznokcie. Zacznę od tego, że zmywacz masakrycznie śmierdzi. Żaden z moich dotychczasowych zmywaczy nie miał takiego zapachu. Moim zdaniem czuć tu ocet pomieszany z czymś słodkim. Produkt bardzo słabo zmywa paznokcie. Trzeba porządnie trzeć wacikiem żeby lakier zszedł. Co do odżywiania paznokci, ja nie zauważyłam żadnej zmiany. Wysusza paznokcie. Opakowanie jest kompletnie niepraktyczne,przez to, że ma wąski wlot i trzeba nacisnąć, żeby zmywacz wydostał się na wacik, a to wówczas prowadzi do tego, że można łatwo go wylać. Reasumując: Pseudozmywacz z nibyolejkiem, który niesamowicie śmierdzi i topornie zmywa. Nie polecam!
+Plusik wędruje do mojej mamy, która pomaga mi go zużyć malując nawet dwa razy dziennie swoje paznokcie :D

  • Udostępnij:

Przeczytaj również:

0 komentarze

Jeśli masz jakieś pytanie, zadaj je tutaj - na pewno odpowiem! :)