My first wish list

23 listopada 2014


Dziś czas na wpis nieco inny od wszystkich. Przychodzę z moją pierwszą zachciankową listą, na której znajdują się rzeczy, które chciałabym kupić lub dostać w najbliższym czasie. 1. W najbliższym czasie wybieramy się na szaleństwo zakupowe. Ostatnio przejrzałam swoją szafę i okazało się, że nie mam żadnych sweterków na zimę. Dlatego szczególnie chcę się za nimi rozejrzeć... Być może H&M?
2. W szaliku w kratę zakochałam się odkąd zobaczyłam go u pewnej dziewczyny. Również będę go szukać w czasie moich zakupów. Podobno w C&A są takie. Jak ktoś ma cynk, niech mówi! :D
3. Paletka Ultra Mattes Dark chodzi za mną już od jakiegoś czasu. Poszukiwałam paletki, dzięki której będę mogła wykonać nie tylko makijaż dzienny ale i wieczorowy. Szczególnie zależało mi, żeby paletka miała same matowe cienie. I z pomocą przyszedł Sleek. Święty Mikołaj ma podrzucić. :)
4. Pędzelek do rozcierania z Hakuro. Tu nie będę się dużo rozwodzić. Chcę i już. 
5. Skończył mi się mój Rimmel Wake Me Up. W zimę postanowiłam zdecydować się na coś mocniejszego i już nie tak rozświetlającego. 
6. Lubię rzeczy, które są konkretne do jednego celu. Dlatego chciałabym mp4, która służyłaby mi tylko i wyłącznie do słuchania muzyki, oglądania filmów czy czytania e-booków. 
7. Samsung Galaxy S3 to moje ciche marzenie, na które muszę czekać do mojej osiemnastki. Już niedługo! :)


I to już tyle z mojej wish listy. Jak wyglądają Wasze? 
Trzymajcie się cieplutko. :)


  • Udostępnij:

Przeczytaj również:

0 komentarze

Jeśli masz jakieś pytanie, zadaj je tutaj - na pewno odpowiem! :)